Среда, 21.11.2018, 10:37
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

і

Архив статей

Головна » Файли » 2011 » 3 (105)

Рецензия на монографію Н.В.Пасєчнікової, С.А.Сук, Т.А. Кузнецової, О.Г.Пархоменка «ДИАБЕТИЧЕСКАЯ МАКУЛОПАТИЯ. СОВРЕМЕННЫЕ АСПЕКТЫ ПАТОГЕНЕЗА
17.08.2014, 21:15

Жабоєдов Г. Д. Рецензия на монографію Н.В.Пасєчнікової, С.А.Сук, Т.А. Кузнецової, О.Г.Пархоменка «ДИАБЕТИЧЕСКАЯ МАКУЛОПАТИЯ. СОВРЕМЕННЫЕ АСПЕКТЫ ПАТОГЕНЕЗА, КЛИНИКИ, ДИАГНОСТИКИ, ЛЕЧЕНИЯ»

Zhaboyedov GD Review of the monograph N.V.Pasyechnikova, S.A.Suk, TA Kuznetsova, O.H.Parhomenko "DYABETYCHESKAYA MAKULOPATYYA. Modern aspects of pathogenesis, clinical, diagnostic, treatment"

Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця

Жабоедов Г. Д. Рецензия на монографию Н.В.Пасечникова, С.А.Сук, Т.А. Кузнецова, О.Г.Пархоменко «Диабетическая МАКУЛОПАТИЯ. СОВРЕМЕННЫЕ АСПЕКТЫ патогенез, клиника ДИАГНОСТИКИ, ЛЕЧЕНИЯ»

Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця

Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца

O.O. Bogomolets National medical university

zhaboedov@ukr.net

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі нараховується біля 150 млн. людей з діабетичним ураженням макулярної ділянки сітківки, - діабетичною макулопатією, що являється основною причиною значного зниження зору і інвалідності при діабеті і поступається лише вітреальним геморагіям.
Останнім часом в Україні було надруковано кілька монографій стосовно діабетичного ураження очей «Поражения зрительного нерва» колективом авторів під редакцією Г.Д.Жабоєдова, Р.Л.Скрипник, «Лазерное лечение при патологии глазного дна» під редакцією Н.В.Пасєчнікової. В цих виданнях вибірково висвітлені питання діагностики та лікування діабетичної нейрооптикоретинопатії. Але в останнє десятиріччя одержані великі досягнення в діагностиці та лікуванні хвороб сітківки, тому видання монографії «Диабетическая макулопатия. Современные аспекты патогенеза, клиники, диагностики, лечения» є актуальним та важливим з точки зору формування спеціаліста-офтальмолога.
Крім цього, багато сучасної цікавої інформації у цьому виданні знайдуть для себе лікарі - інтерни за спеціальністю «Офтальмологія», а також аспіранти, клінічні ординатори, практикуючі лікарі-офтальмологи.
Провідні фахівці ДУ Одеського НДІ Очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова АМН України та НПЦ «Лазерних методів лікування ока» лаконічно, в повному об’ємі і на сучасному рівні висвітлили основні питання з патогенезу, діагностики, клініки та лікування діабетичної макулопатії.
Посібник складається з 3 розділів. Основні розділи посібника побудовані за єдиним планом, який включає патоморфологічний обрис, питання клініки, діагностики та лікування діабетичного макулярного набряку. Монографія добре ілюстрована оригінальними схемами та малюнками з докладним описом. Велику увагу автори монографії надавали лазерним та хірургічним технологіям лікування діабетичного ураження сітківки. У цій монографії узагальнений великий досвід професора Н.В.Пасєчнікової, яка є відомим фахівцем в цьому розділі офтальмологічної науки.
Видання монографії дозволить зробити доступною для студентів медичних вузів сучасну інформацію про етіологію, патогенез та лікування захворювання ока, що підвищить рівень їх підготовки.
Враховуючи все вище викладене, монографія «Диабетическая макулопатия. Современные аспекты патогенеза, клиники, диагностики, лечения» авторів: Пасєчнікової Н.В., Сук С.А., Кузнецової Т.А., Пархоменка О.Г. може бути корисною лікарям-офтальмологам, науковим співробітникам, студентам медичних ВНЗ.

Категорія: 3 (105) | Додав: siderman
Переглядів: 256 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
RSS

Форма входу

Категорії розділу

1 (103) [47]2 (104) [57]
3 (105) [52]4 (106) [54]
5 (107) [46]6 (108) [57]

ПОИСК

НАШ ОПРОС

Оцініть наш сайт
Всего ответов: 38

ДРУЗЬЯ САЙТА

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0